загрузка...


Понад двадцять років тому в фантастично — пригодницькому бойовику «Світ Юрського періоду 2» онлайн, на острові Ісла Нублар був задуманий і втілений в життя неймовірний проект. Ним став сверхпрогрессівний парк розваг для всієї родини, що містить у вольєрах і дозволяє розгулювати серед відвідувачів не фазанам і баранці, а справжнісіньким доісторичним чудовиська — динозаврам. Спочатку парк пропонував познайомитися з вісьмома видами нешкідливих і небезпечних монстрів, згодом же розширив діапазон видів до чотирнадцяти травоїдних і шести хижих динозаврів.

Воскресіння вимерлих чудовиськ було дивом і мільйони спраглих туристів, охочих побачити аномальне явище, відвідали Jurassic Park, але поступово і дане диво стало банальним для вимогливої ​​публіки. Інтерактивні 3D моделі динозаврів, можливість взяти участь в археологічних розкопках, подивитися на годування стегозавра, поносити на руках міні брахиозавра, покататися верхи на евоплоцефале, а також політати серед диплодоків на передовому транспортному засобі — геросфере. Дивно, але і таке приїдається. Тому і так просунуті генні технології вийшли на новий рубіж творіння. Відділ розробок «Світ Юрського періоду» став працювати над імплантацією нових ДНК в організм своїх піддослідних доісторичних примірників. А з часом вчені навчилися не тільки схрещувати види один з одним, а й робити генетично модифікованих гібридів. Таким чином, було отримано два примірника Індомінуса Рекса, що має геном тиранозавра і інші секретні складові в своєму ДНК.

Самець нового виду дуже швидко був з’їдений самкою, і агресивна особина залишилася одна в повній соціальної ізоляції, що призвело до її бажанням вирватися назовні і побачити, що відбувається поза вольєра. Фільм Світ Юрського періоду 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хуан Антоніо Байона
В ролях: Тед Левайн, Рейф Сполл, Даніелла Пінеда, Джеймс Кромвелл, Джеральдін Чаплін, Джефф Голдблюм, Тобі Джонс, Брайс Даллас Ховард, Б.Д. Вонг, Кріс Пратт

загрузка...