загрузка...


Двоє англійців, Грем і Клайв завжди хотіли відправитися в США, де проходять різні фестивалі для тих, хто захоплений фантастикою і фанатиків НЛО. В першу чергу хлопці планують відвідати фестиваль «Комік-кон», ну і обов’язково вони хочуть відправитися в Неваду, де знаходиться знаменита таємна база, про яку ходить стільки чуток про те, що там ховають реальні літаючі тарілки, ну і звичайно є ще одне місце , де головні герої планують побувати — це Розвілл, вони читали в пресі, що там в сорокові роки сталася аварія НЛО.

Приятелі виконали всю намічену програму, навіть більше того, їм вдалося зустріти справжнісінького інопланетянина, який до того ж умів говорити на їх англійською мовою. Інопланетянин сказав, що його звуть Пол і що йому потрібна допомога, за ним ганяються агенти з спец служби. Природно, що друзі збираються допомагати Полу, ніг тепер їм теж доведеться ховатися, адже вони громадяни іншої країни, але вони готові ризикувати для порятунку нового друга.

Під час своєї подорожі друзям чекає знайомство з однією дуже релігійної американкою, їм відкриються таємниці космосу, але це не найголовніше — головне врятувати Пола. Фільм Прибулець Павло (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Грег Моттола
Актори: Сет Роген, Саймон Пегг, Сігурні Уівер, Джейсон Бейтман, Білл Хадер, Джейн Лінч, Крістен Уіг, Нік Фрост, Блайт Деннер, Джон Керролл Лінч, Джо Ло Тругліо, Джессі Племонс, Міа Сталлард, Майк Міллер

загрузка...