загрузка...


У місті Нью-Йорк з’явився новий лиходій, який взяв все під свій контроль. Вся поліція і злочинність підпорядковується йому, а уряд змушений робити те, що їм накажуть. Він має свій клан під назвою Фут, а сам, раніше відомий як Ерік Сакс, називає себе Шредером. Порятунку чекати нізвідки і, здавалося б, настала повна безнадія, але буквально з-під землі вискакує порятунок в вигляді відважних черепашок-ніндзя. Вони набагато сильніше і швидше людини.

Їх команда складається з чотирьох бійців: Леонардо, Донателло, Мікеланджело і Рафаель. Вони бездоганно підкоряються своєму сенсею — Сплінтера. Відразу один раз з величезним злом, вони стали ворогами номер один, але проблема полягала ні тільки в тому, що у них тепер є такі сильні і впливові недоброзичливці, але і в тому, що однією репортерша на ім’я Ейпріл О’Ніл і її оператору, вдалося зняти їх на відеокамеру. Черепашки забрали у неї запис, але Сплінетеру здалося цього недостатньо, і він наказав доставити її до нього в каналізацію, щоб заглянути в її душу.

З цього моменту вона допомагає їм перемогти велике зло, але наскільки їх війна буде безпечною і кому вдасться її пережити — невідомо нікому. Фільм Підлітки-мутанти Черепашки-нiндзя (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джонатан Лібесман
У ролях: Меган Фокс, Вілл Арнетт, Вільям Фіхтнер, Алан Річсон, Ноель Фішер, Піт Пложек, Джонні Ноксвіл, Джеремі Ховард, Денні Вудберн, Тоні Шелуб

загрузка...