загрузка...


Перед самою смертю старенька російська емігрантка, яка значну частину свого життя прожила в Італії, вирішує поговорити зі своєю онукою Ольгою. Стоячи біля ліжка помираючої бабусі, яка останні миті свого життя проводить в римській лікарні, Ольга дізнається про існування якогось загадкового скарбу, захованого «під левом» в далекому Ленінграді, звідки колись емігрувала жінка.

Захопившись ідеєю розбагатіти, Ольга вирішує негайно відправитися в далекий Радянський Союз, щоб розшукати скарби своєї бабусі. Вона не знає, що останні слова жінки стали відомі ще кільком аферистам і людям, які зовсім не проти прибрати до своїх рук омріяні коштовності. Серед них парочка санітарів, лікуючий лікар, сусід по палаті і навіть холоднокровний італійський мафіозі. Така яскрава компанія ласих до наживи авантюристів на чолі з онукою емігрантки відправляються одним аіарейсом в Ленінград, де їх чекає ще один герой цієї історії.

Чим закінчиться це захоплююча подорож італійців в незвіданий і багато в чому незрозумілий для них Радянський Союз і чи зможуть вони взагалі розшукати скарби, якщо вони, звичайно ж, існують в реальності? Фільм Неймовірні пригоди італійців в Росії (1973) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ельдар Рязанов
У ролях: Андрій Миронов, Нінетто Даволі, Антонія Сантіллі, Ольга Аросєва, Лариса Віккел, Олександр Лук’янов, Аліг’єрі Носкезе, Тано Чимароза, Джіджі Баллиста, Євген Євстигнєєв

загрузка...