загрузка...

film-fantasticheskaya-chetverka-2015
«Фантастична четвiрка» 2015 це чергова голлівудська картина, створена за мотивами відомих коміксів Marvel Comics. Сюжет фільму розповість глядачам історію про чотирьох вчених, які за волею долі перетворилися на справжніх супер героїв. Ця неймовірна історія бере свій початок ще з тих часів, коли один з головних персонажів був зовсім юним, але дуже розумним хлопчиком. У свої роки Рід Річардс, просто жив фізикою і мріями про миттєве переміщення в просторі.

Уже тоді юний геній створив апарат здатний переміщати просту матерію з однієї точки простору в іншу. Але це тільки початок його великого шляху адже головна мета Ріда навчитися так само, переміщати людини. І після довгих років кропітких наукових досліджень у нього все ж все вийде. Під час цієї наукової роботи Рід знайомитися з кількома колегами, які так само поділяють його інтереси.

Разом з ними він починає серію експериментів з випробування недавно створеного телепорту. Вченим строго заборонили особисто виступати в якості суб’єктів для переміщення в просторі, але хто ж може зупинити цілеспрямованих людей на шляху до своєї мрії. Вони порушують отримані заборони і з цього моменту їх життя кардинально змінюються. Фільм Фантастична четвiрка 2015 дивитися в хорошому HD якості.

Режисер: Джошуа Транк
Актори: Майлз Теллер, Майкл Б. Джордан, Кейт Мара, Джеймі Белл, Тобі Кеббелл, Рег Е. Кеті, Тім Блейк Нельсон, Джошуа Монтес, Ден Кастелланета, Овен Джадж

загрузка...