загрузка...

kinopoisk.ru
Беатріс народилася в Чикаго в суспільстві, яке було розділене на фракції, але коли вона проходила обов’язкове тестування, їй сказали, що вона Дивергент. Іншими словами, ізгой, їй і схожим на неї немає місця серед нормальних людей. У Тріс не залишалося іншого вибору, як приєднатися до однієї з фракцій, вона зробила вибір на користь безстрашність.

Їй нелегко було довести, що вона не просто так опинилася в тому місці, де люди тренувалися день у день, вбиваючи в собі почуття страху, а коли відкрилося, що вона інша, Беатріс стало відомо, що серед безстрашних ховається кілька Дивергент. Дивергент відрізнялися тим, що вони могли стати членом будь-якої фракції, адже в них було не тільки безстрашність, а й щирість, зречення … Коли ж ця девчонкаузнала, що одна з фракцій хоче отримати контроль над усіма без винятку простими людьми в її місті, вона збунтувалася і вирішила раз і назавжди покінчити з цією системою. Їй довелося багато подолати, в тому числі і саму себе, перш ніж вона змогла знайти вихід з Чикаго, пробивши пролом в стіні, яка оточувала це місто. Беатріс і її друзі вийшли за межі міста і були зустрінуті людьми, які зовсім не були схожі на тих, кого героїня бачила кожен день. Цю дівчину познайомили з чоловіками і жінками, які жили поза, а також показали безліч технологій, про які Тріс ніколи не чула.

Але як тільки героїня дізналася, що ці люди бажають стерти Чикаго з лиця землі, убивши всіх тих, хто в ньому жив, так як їх сприймали як виродків, вона прийняла рішення будь-яким способом зупинити цих монстрів. Як не намагалися її умовити, що її місце тут, Беатріс була сповнена рішучості знищити Бюро Генетичного Добробуту. Фільм Дивергент 4: Асцидент (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лі Толанд Крігер
Актори: Білл Скарсгард, Шейлін Вудлі, Майлз Теллер, Наомі Уоттс, Зої Кравіц, Тео Джеймс, Октавія Спенсер, Ансель Елгорт, Джонні Уестон, Джефф Деніелс

загрузка...