загрузка...


Фільм «Аліта: Бойовий ангел» (2018). Велика війна зруйнувала практично всі, що колись любили люди. Останки і руїни лише нагадування про тих щасливих часів, які колись були. В черговий раз оглядаючи гори сміття, в надії знайти щось цінне, доктор Ідо знаходить тіло жінки-кіборга. Старанно склавши останки і полагодив їх, Ідо знайомиться зі своєю новою гостею, яка здається йому схожою на ангела. Чистий, неймовірно світла, відверта — вона закохує його в себе з перших хвилин.

Єдине, що змогла згадати про себе жінка — вона кіборг і вміє користуватися всіма бойовими прийомами. Але подібна інформація лише заводить їх у остаточний глухий кут. Розуміючи, що його нова знайома не зможе жити, так і не дізнавшись, що з нею сталося, Ідо починає пошуки минулого. Вони зобов’язані з’ясувати, яку участь вона брала в тій війні і чи змогла якось проявити себе. Адже тепер це єдине, що у неї залишилося від тієї старої життя, коли вона була всього лише бойовим кіборгом. Дія фільму відбувається через 300 років після Великої війни в XXVI столітті. © kinogo-z720.ru

Доктор Ідо знаходить останки жінки-кіборга. Після лагодження кіборг нічого не пам’ятає, але виявляє, що в змозі користуватися бойовими прийомами кіборгів. Починаються пошуки загублених спогадів. Фільм Аліта: Бойовий ангел (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Родрігес
В ролях: Роза Салазар, Джекі Ерл Гейлі, Махершала Алі, Крістоф Вальц, Ед Скрейн, Ейса Гонсалес

загрузка...