загрузка...

film-agenty-ankl-2015
Всі події фільму «Агенти А.Н.К.Л.» 2015 розгортаються під час холодної війни між СРСР і США. Але в основу сюжету закладено лінія не про їх протистоянні. Весь світ підданий загрозу ядерної війни. За деякими відомостями одна серйозна нацистське угрупування змогла самостійно відтворити атомну бомбу, яку планує використовувати найближчим часом. Першою мішенню для випробування їх нової зброї з великою ймовірністю стане одна з більш військово розвинених країн світу.

США і СРСР як ви знаєте, найбільш точно підпадають під характеристику майбутньої мішені. Главами цих могутніх держав було вирішено відкинути в сторону всі гонки озброєння, якими не займалися до цього часу і об’єднавши зусилля, в терміновому порядку нейтралізувати навислу загрозу. Це завдання було доручено двом кращим агентам Іллі Курякіну з КДБ і Наполеону Соло з ЦРУ.

З цього моменту вони повинні працювати спільно і прикладати максимум зусиль для досягнення спільної мети, не дивлячись на те, що їх особисті переконання, м’яко кажучи, не збігаються. Але все особистісні конфлікти відходять на другий план адже зараз головне їхнє завдання не допустити використання ядерної бомби, і запобігти загибелі мільйонів людей. Фільм Агенти А.Н.К.Л. 2015 дивитися в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гай Річі
Актори: Генрі Кавілл, Армі Хаммер, Алісія Вікандер, Елізабет Дебікі, Х’ю Грант, Джаред Гарріс, Катерина Залітко, Девід Бекхем, Лука Кальвані

загрузка...