загрузка...


З раннього дитинства Ліно був досить слабохарактерною і замкнутою людиною, що не намагаються хоч якось змінити власне життя. Він звик все пускати на самоплив, що спричинило за собою чимало плачевних наслідків. Герой вже достатньо доросла, але при цьому абсолютно самотній. Його будинок фактично розвалюється на очах, у нього немає ні друзів, ні коханої, а також будь-якої надії на світле майбутнє. Залишилася лише робота, в якості аніматора в дитячому саду.

Маленькі діти постійно нехтують його, чому в ньому пробуджується нестримна ненависть, що змушує його зважитися на радикальні зміни. Правда працювати над облаштуванням власного майбутнього він не планує і вирішується просто відправитися до магу, щоб той допоміг виправити настільки плачевну ситуацію. Але і тут невдача осягає бідолашного Лоно, при здійсненні обряду чарівник робить помилку і персонаж перетворюється на великого плюшевого кота, образ якого йому так непомірно остобісів на робочому місці.

Лоно обурюється і просить повернути все на свої місця, але зробити це виявляється досить складно. І поки недбайливий маг намагається повернути йому колишню, герою доводиться ховатися від цікавих очей. Мультфільм Ліно (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рафаель Рибас
В ролях: Селтон Мелу, Паола Олівейра, Діра Паїс

загрузка...