загрузка...


Світ первісної людини завжди таїв у собі неймовірні небезпеки і біди. Природа, що оточує людину, була оповита таємницями і загадками, які не піддавалися ніякому поясненню. Для того, щоб вижити, людям доводилося об’єднуватися в численні громади. Потроху таким групам людей вдалося освоїтися в навколишньому світі, більш того первісні люди почали підкорювати нові території. Разом з освоєнням земель відбувалося і розвиток самого людства. Але на зміну довгому Кам’яного віку прийшов Бронзовий.

До такого раптового події громада Дага була абсолютно не готова. Кардинальні зміни, що спіткали плем’я, виявилися для нього справжнім складним випробуванням. У Дага є друг — зовсім ручний кабан по кличці Хогноб, з яким головний герой вирушає в веселу подорож на чужі території. Хлопець хоче з’ясувати, як іншим племенам вдалося вижити за часів так званого прогресу.

Опинившись на чужих землях, Даг розуміє, що багато громади живуть буквально в ногу з часом. Виявляється, що території, на яких зараз знаходиться чуже плем’я, колись належали громаді Даг. Тепер хлопцю доведеться кинути виклик могутньому ватажку чужинців. Мультфільм Дикі предки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік Парк
В ролях: Річард Айоаде, Мейсі Вільямс, Едді Редмейн, Саймон Грінхолл, Марк Вільямс, Том Хіддлстон, Джина Яшер, Тімоті Сполл, Джонні Вегас, Селіна Гріффітс


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...