загрузка...


Едуард змінив Олені, закрутивши інтригу з її подругою, через місяць відбудеться розлучення. Всього тридцять днів дано обом, щоб остаточно переконатися в правильності прийнятого рішення. Дочка збирається підтримати матір, залишитися з нею. Але кращі роки розтрачені даремно, сім’я розпалася! Неконтрольовані емоції, гнів, трагічна обстановка — все змушує героїню задумати самогубство. З балкона багатоповерхового будинку легко зістрибнути, розбившись на смерть. Рипатися, залишається діяти, поборовши страх.

Сусід по сходовому майданчику, вчасно опинився поряд, краєм ока помічає спробу розсерджений дами звести рахунки з життям. Олег вмовляє не поспішати, докладно зважити причини, одуматися. Потрібні слова випадкового знайомого знаходять відгук у серці нещасної, заспокоюючи і примирюючи з дійсністю. Тим більше, він точно знає, що цікаво чоловікам, його професія — лікувати душі. Заради повернення заблукав сім’янина рятівник готовий надати боязкою леді психологічну підтримку, перетворити на справжню жінку-вамп. Фільм Як повернути чоловіка за 30 днів (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Всього кілька уроків спокуси, трохи практики — і від чар загадкової красуні ніхто не зможе встояти. Винний чоловік першим помічає перевтілення Олени, він має намір знову боротися за втрачене кохання. Тільки в нинішньому трикутнику йому буде непросто роздобути ще один шанс.

Режисер: Валерій Рожнов
В ролях: Юрій Батурин, Олена Захарова, Станіслав Коломоєць, Михайло Хімічов, Ірина Єфремова (II), Олександра Каштанова, Антоніна Коміссарова, Михайло Коновалов

загрузка...