загрузка...


Дивитися онлайн український мелодраматичний фільм «Лікар щастя» 2017. Головна героїня — молода дівчина Варя. Її пологи були вдалими і після них вона вперше випробувала всю радість прекрасного материнства. Вона навіть не звертала уваги на те, що первісток з’явився без батька. Мама протягом довгого часу спілкувалася з Кирилом, але ось одружитися з нею він не хотів. Жінку все якось зовсім не засмучувало. Вона вірила в те, що він все-таки зможе дати дитині нормальне виховання, але швидше за все все те було даремно.

Одного разу, лікарі ставлять не дуже хороший діагноз. Медики говорили їй про те, що у дитини можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, саме так і відбувається. Щоб якось вилікувати його, потрібно пройти цілий курс лікування, але він коштує величезних коштів, яких у мами звичайно ж немає. Допомоги у батька вона просити не хотіла, але так вийшло що все-таки доводиться звернутися до нього. © kinogo-z720.ru

Лікування відкладати на якийсь час ні в якому разі не можна, так як через те може загинути сам немовля. Бажаємо приємного перегляду! Фільм Лікар щастя (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

Режисер: Дмитро Петрунь
Актори: Ігор Петрусенко, Ольга Олексій, Антон Сьомкін, Сергій Дерев’янко, Валерія Ходос, Олександр Нікітін

загрузка...