загрузка...


Молода дівчина пережила важку особисту трагедію, результатом якої було довгий повернення до звичайного життя і відновлення психіки. Вона дуже рано втратила коханого чоловіка, а разом з ним, бажання жити. Тепер, для неї немає сенсу у подальшому існуванні. Для того, що б змінити своє життя, вона вирішує перебратися в інше місто і почати все спочатку. Через деякий час, за новими турботами, поступово стала проходити біль, і забуватися образи на минуле.

Тут вона познайомилася з симпатичним хлопцем, який вселяв надію на її світле майбутнє. На тлі нових романтичних відносин, минулі переживання втратили свою гостроту. Життя в новому місті потихеньку почало налагоджуватися, і ось, з моменту переїзду пройшло вже три роки. Але раптово з’явилися обставини, які вимагали візиту в місто минулого. Її рідна сестра збирається вийти заміж, і потребує помічниці предсвадебной підготовки. Дівчина вважає це хорошим приводом для знайомства родичів з її новим другом і відправляється в рідне місто.

Привиди минулого стали з’являтися відразу після приїзду. Тепер вона знову занурилася в гіркі спогади, вирватися з яких не допомагає навіть майбутнє свято. Фільм Привиди минулого (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мойра Андерсон
В ролях: Тенджі Емброуз, Елізабет Блекмор, Райан Калтагорін, Майкл Кавана, Кен Колквіт, Крістін Данфорд, Кортні Форд, Johnny Kramer, Stanton Lee, Дарсі Шин

загрузка...