загрузка...


Головна героїня живе в провінційному містечку, де крім карамельної фабрики немає більше ніякого виробництва. Цьому заводу тисячу років і він весь час виручав місцевих жителів своїм виробництвом. Даючи народу робочі місця, фабрика стала символом міста і опорою багатьох. Колись давно працівникам заводу навіть квартири муніципальні давали або кімнату в комуналці, тепер же люди задовольняються тим що є. Просто стабільна оплата праці стала непоганим варіантом для жителів провінції і кожен тримається за свої робочі місця так, немов це єдиний шанс існувати гідно.

Дівчина, яка життя поклала з самого раннього віку в рамках своєї улюбленої роботи, нічого крім карамельок перед собою не бачить. Ставши технологом, їй і її команді багато вдалося змінити на роботі і в тому числі винайти незвичайний рецепт зовсім нетрадиційною карамелі. Завдяки останньому у працівників є всі надії на те, що колись їх життя і доля їх виробництва зміниться в кращу сторону, поки це лише домисли і що буде далі, ніхто не знає. Втомившись від робочого дня, вона ледь знайшла в собі сили потрапити в магазин перед тим як піти додому. Там вона й зустріла його. Молодий чоловік, представницький і незнайомий, був немов біла ворона серед місцевого населення. Він відразу сподобався їй, а вона йому. Перша симпатія обіцяла вилитися в щось більш серйозне, поки вона не прийшла на роботу і не дізнався про те, що він її новий директор.

Деспотичний і вибагливий, герой здався їй зовсім не симпатичним на своєму робочому місці, та й вона вразила його своєю зухвалістю по відношенню до начальства. Спрацюються вони і що чекає їх в майбутньому, поки невідомо. Фільм Не кажіть мені про нього (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Станіслав Назиров
Актори: Алла Юганова, Костянтин Соловйов, Ксенія непотрібних, Олег Филипчик, Ольга Єргіна, Катерина Соломатіна

загрузка...