загрузка...


Для того, щоб поправити свій стан і відновити власні сили молода дівчина Луїза була змушена відправитися в клініку для душевнохворих людей. Виявляється, зовсім недавно вона втратила любов всього її життя. Незважаючи на це, дівчина через дев’ять місяців стала матір’ю. Вона народила хлопчика, якого назвала Ангелом. Ось тільки він був досить непростою людиною, так як мав незвичайний дар — бути невидимим. Для того, щоб захистити свою дитину від всієї жорстокості сучасного світу, головна героїня вирішує зовсім приховати своє існування.

Проходить час, і маленький хлопчик перетворюється на прекрасного юнака, якому пощастило познайомитися з чарівною дівчиною Мадлен. Його нова знайома була сліпою, і жила по сусідству з ним. За короткий проміжок часу молодим людям вдається стати кращими друзями, незважаючи на те, що Мадлен навіть не здогадувалася про те, що її товариш був невидимим. Фільм Мій ангел (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

В один прекрасний день життя Ангела кардинально змінилася, і сталося це після того, як дівчина повідомила йому радісну новину, що у неї з’явилася унікальна можливість повернути зір. Новина приголомшила головного героя і перевернула його життя з ніг на голову. © kinogo-z720.ru

Режисер: Гаррі Клевен
В ролях: Франсуа Вінчентеллі, Maya Dory, Ханна Бадьоро, Еліна Ловенсон, Флер Жеффрі

загрузка...