загрузка...


Ірина, яка володіє успішним бізнесом, вирушила в село, щоб провідати бабу Таню. Повернувшись додому, господиня архітектурного бюро зіткнулася з проблемами. Її законний чоловік Андрій раптово зник. Замість нього в кімнаті оселився дивний тип Іван. Мешканець, який приїхав з провінції, за вказівкою шахраїв повинен вижити жінку з квартири. Група бандитів маніпулює колишнім спортсменом, які опинилися в мережах аферистів. Однокласник героїні Дяков активно бере участь в полюванні на представницю будівельної галузі.

Ваня старанно виконує накази шахраїв, щоб створити для дівчини Ліди комфортні умови в Москві. Подруга Наташа допомагає приятельці знайти рятівне рішення. Іра пильно глянула на Івана, виявивши в його характері привабливі риси. Взаємна симпатія дозволила об’єднати зусилля, щоб покарати таємних зловмисників, які зазіхнули на чужу власність. У пошуках чоловіка цілеспрямована дама відвідує підпільне казино, де останній раз свідки бачили благовірного. Фільм Любов на виживання (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У закладі суворі порядки і правила, жорстоко карають боржників. У професійного шулера, який роздає карти клієнтам, виграти неможливо. Азарт застилає розум, перетворюючи розумної людини в безмозка тварина, схильне до первісним інстинктам.

Режисер: Сахат Дурсунов
У ролях: Ірина Вербицька, Ілля Оболонков, Галина Петрова, Ірина Темічева, Валентина Лукащук

загрузка...