загрузка...


Щоб знайти Гостя з минулого (2018) фільм, потрібно витратити більше часу, ніж на його перегляд. Ми раді повідомити нашим глядачам, що тепер їм не потрібно витрачати дорогоцінний час на підбір необхідних фільмів і серіалів. Наш кіносайт вже зробив це за Вас! Нам довелося перерити інтернет вздовж і поперек, щоб тепер Ви без проблем змогли насолоджуватися переглядом улюблених фільмів і серіалів у відмінній якості. До того ж на нашому кіносайте у Вас буде можливість дивитися захоплюючі кінокартини на будь-якому з пристроїв, будь то Айпад, айфон, андроїд або будь-якої іншої гаджет.

Влаштовуйтеся зручніше, запасайтеся великою кількістю смачненького і кайфуйте за переглядом улюблених фільмів і серіалів. Ми завжди раді допомогти Вам визначитися з вибором потрібної кінокартини і максимально якісно передати її на Ваш екран. Подружжя Таня і Андрій одружені вже кілька років. Їх щасливе сімейне життя затьмарює лише відсутність дітей. Завагітніти у Тетяни не виходить, а скористатися послугами сурогатної матері або усиновити дитину дружини поки не готові. Несподівано оголошується Ольга і повідомляє Андрію, що він батько її сина Микити. Чоловік не бажає вірити на слово і здає тест ДНК, але поки не готовий його результат, поселяє Ольгу з хлопчиком на дачі. Тані він нічого не розповідає. Незабаром до Ольги приїжджає Вадим. Вони аферисти, які розводять кандидатів в татуся на гроші.

Природно, Микита сином Андрія не є. Після невдалого пограбування дачі Вадима і Ольгу садять за ґрати. Андрій не може кинути дитину напризволяще і забирає його до себе. Тетяна швидко звикає до хлопчика і вже не уявляє свого життя без нього. Вона вмовляє чоловіка усиновити Микиту. Фільм Гостя з минулого 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: В’ячеслав Лавров
Актори: Крістіна Кузьміна, Сергій Губанов, Тетяна Абраменко, Ілля Глазунов

загрузка...