загрузка...


Дії переносить нас на сонячне узбережжя Криму, де відпочивають троє друзів. Давно втомлені від метушливого життя в столиці, вони мріяли завести запаморочливий курортний роман і були повністю впевнені, що зустрінуть прекрасних дам, адже удача на їхньому боці. На жаль, в житті головних героїв фільму «Жінки проти чоловіків 2: Кримські канікули» йде не простий період, один з приятелів розлучився з коханою дружиною. Все тому, що останнім часом вони втратили спільну мову і перестали розуміти один одного, незважаючи на те, що до цього у них були прекрасні взаємини.

Постійні непорозуміння і докори, призвели до розриву відносин. Спостерігати за душевними стражданнями героїв можна, якщо дивитися фільм в хорошій якості. Так вийшло, що колись палко люблять люди, більше не побажали залишатися удвох під одним дахом. Коли всі необхідні документи були підписані, а шлюб офіційно розірваний, вірні товариші, бажаючи підбадьорити приятеля, відразу запропонували йому поїзду в Ялту. Все це повинно було допомогти хлопцю забути колишню обраницю.

Але всі плани були зруйновані, появою подружжя в тому ж самому готелі, разом з подругами. Розігралася неабияка сварка, яка переросла в саме натуральне протистояння статей, до нього приєдналися і оточуючі. Жінки проти чоловіків 2: Кримські канікули (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Леонід Марголін
У ролях: Марія Кравченко, Марія Горбань, Наталя Рудова, Олександр Головін, Настасья Самбурська, Вадим Галигін, Денис Косяков, Роман Юнусов

загрузка...