загрузка...


Колишніх однокласників пов’язує багато. Один з одним вони ділилися радощами і бідами. Герої знайомі вже багато років. Вони давно закінчили школу і пішли власним шляхом. Зараз кожен займається своєю справою, намагаючись знайти собі місце в цьому світі. Життя давніх приятелів не раз підносила їм різного роду випробування. Вони успішно справлялися з ними, продовжуючи прагнути до щастя. Тепер вони майже спілкуються між собою.

І навряд чи взагалі незабаром зустрілися б. Доля приймає рішення знову звести однокласників. Причому така зустріч зовсім не носитиме радісний характер. Хлопець із задньої парти, тихий і скромний Леха, несподівано для всіх йде з життя. Це похмуре подія відвідують і герої. Вони сподіваються провести спокійний вечір, згадуючи одного зі старих знайомих. Спочатку так і відбувалося. Через деякий час поминки відходять на другий план. Всьому виною недомовки і секрети, що накопичувалися роками… Сьогодні хлопці мають намір розрахуватися з кривдниками.

Ніхто ще не підозрює, якими виявляться наслідки. Повзрослевший 11 «Б» стикається з труднощами. Чи зуміють вони розібратися в собі? До чого призведе прагнення помститися тим, хто їх образив багато років тому? Фільм Життя попереду (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Продюсер: Карен Оганесян
У ролях: Артур Смольянинов, Павло Прилучний, Світлана Ходченкова, Олександр Паль, Денис Шведов

загрузка...