загрузка...


Троє молодих людей, хороші друзі мріють про те, щоб хоча б на день потрапити в жіночий світ. Здавалося б, інші чоловіки покрутили рукою біля скроні або долонею прикрили б обличчя від презирства при таких словах, але хлопці все ретельно продумали і готові обґрунтувати. По-перше, в цьому світі жінки б втомилися від склочництва один одного і точно жадали б чоловічої уваги, а не те що зараз — розбещені незліченною кількістю мужиків і на наших героїв і не дивляться.

По-друге, хлопці хотіли б потрапити в такий світ всього на кілька днів. Ширяючи в своїх мріях, хлопці навіть не замислюються, що їх бажання зможе виповнитися, та тільки ось наслідки будуть зовсім не такими, як молоді люди розраховували. Жити в жіночому світі виявляється гіршим пригодою в житті друзів. © kinogo-z720.ru

Спочатку все йде добре — будь-яка жінка на все готова, аби охомутать кого-небудь з трьох хлопців, однак вже незабаром вони починають пізнавати всі жахи свого нового казкового положення. Фільм Все через мужиків (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віктор Бормотов
В ролях: Тауекел Мусилим, Мурат Бисенбин, Жания Журинская, Сая Оразгалиева, Даніяр Алшинов, Таукель Мусилим

загрузка...