загрузка...


Аманда Вудс успішна і багата жінка. Вона живе в шикарному будинку в Лос-Анджелесі і є власницею успішного рекламного агентства, яке займається створенням трейлерів для фільмів. Аманда довідається, що її чоловік Ітен зрадив її зі своєю співробітницею і виганяє його з дому. Вона успішна і багата, але нещаслива в любові. У мільйонах кілометрів від Лос-Анджелеса в передмісті Лондона живе Айріс Сімпкінс. Вона працює в лондонській газеті і довгі роки безнадійно закохана в свого співробітника Джаспера Блума. На різдвяному корпоративі Айріс дізнається, що Джаспер заручився з іншою жінкою, більш того, начальник доручає написати про цю подію статтю саме їй.

Але, тим не менше Джаспер поводиться таким чином, як ніби Айріс йому не байдужа і він відчуває до неї почуття. Дівчата мріють змінити обстановку і добре провести Різдво далеко від дому і проблем, що накопичилися. Аманда знаходить в інтернеті оголошення про можливість орендувати на свята затишний англійський котедж в передмісті Лондона. Це пропозиція зацікавила Аманду і вона вирішує написати автору оголошення, яким надається Айріс. Вона повідомляє про те, що ця пропозиція дійсна тільки при обміні будинками. І дівчата відправляються на два тижні у відпустку по обміну, який так їм зараз необхідний. Аріс приїжджає в столицю кіноіндустрії і місто мрій — Лос-Анджелес. Будинок Аманди вражає її своїми масштабами і багатством. У свою чергу Аманда приїжджає в затишну засніжену село, яка знаходиться в сорока кілометрах від вируючого Лондона. Фільм Відпочинок за обміном (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Насилу діставшись до котеджу, вона починає облаштовуватися в затишному маленькому будиночку. Жодна з дівчат навіть не здогадується, що ця відпустка подарує їм багато позитивних емоцій і вражень. І абсолютно не чекаючи того, кожна з них знайде своє довгоочікуване щастя.

Режисер: Ненсі Мейерс
Актори: Кемерон Діаз, Кейт Уінслет, Джуд Лоу, Джек Блек, Ілай Воллак, Руфус Сьюелл

загрузка...