загрузка...


При перегляді комедійної кінокартини під назвою «Тупий та ще тупіший 2» телеглядачі зможуть знову спостерігати за неймовірними пригодами двох найвідданіших і кращих друзів. Сюжет фільму розгортається навколо Гаррі Данна і Ллойда Крістмаса. Вони обидва є справжніми диваками, не здатними сприймати адекватно реальність, вони не розуміють натяків і постійно потрапляють в різні неприємності. Але зате вони настільки близькі, що абсолютно не звертають ніякої уваги на думку і реакцію оточуючих людей.

Минуло двадцять років, а Гаррі все так же відвідує свого приятеля в психіатричній лікарні, де він опинився через перенесений сильного потрясіння. Його життя вже не така повноцінна, як раніше і він тепер не говорить. Але варто тільки товаришеві розповісти про свої проблеми, пов’язаних зі здоров’ям, як Лойд відразу ж визнається і розкриває власний секрет. Весь цей період часу він розігрував його, а сам прибуває в повному порядку і відчуває себе відмінно. Данн дізнається про те, що в 1991 році у нього на світ з’явилася дочка, яку пізніше здали в сирітський притулок, але після чого удочерили невідомі люди.

Головні персонажі вирішують будь-якими способами відшукати дорослу дочку, адже йому необхідно встигнути побачити її і познайомитися. Попереду їх чекає дивовижну подорож і маса кумедних моментів. Фільм Тупий та ще тупіший 2 (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пітер Фарреллі, Боббі Фарреллі
У ролях: Джим Керрі, Джефф Деніелс, Роб Ріггл, Лорі Холден, Рейчел Мелвін, Кетлін Тернер, Стів Том, Дон Лейк, Патриція Френч, Грегорі Фіерс

загрузка...