загрузка...


В індустрії розваг немає місця дилетантам, тільки знання і досвід можуть забезпечити фінансове процвітання і благополуччя. Тим часом ДіСі стає господарем іржавого і розвалюється, але нескінченно веселого парку розваг, який носить назву «Точка відриву». Тоді був інший час, обмежень було набагато менше. У трохи дивного, веселого і безрозсудного гульвіси не самий безпечний бізнес, тут не існує правил, а якщо гостя випадково з’їсть ведмідь або хтось потоне, ніхто цього навіть не помітить, тому що нікого такі дрібниці не турбують і не хвилюють.

Навіжений майже нічого не робить для процвітання свого дітища. Однак відкриття новенького дорогого і красивого парку атракціонів, розташованого зовсім поруч, поставило існування його «дому» під загрозу. Там все продумано до дрібниць, працюють підйомники, адже компанія дорожить своєю репутацією. Успішні конкуренти можуть невідворотно довести ДіСі до банкрутства. Треба терміново придумати, як поправити справи, зберегти потік відвідувачів, а заодно примиритися з донькою, яка приїхала погостювати до нього на літо. Зібравши свою команду разом, герой вислуховує запропоновані його друзями ідеї. В результаті він вирішив зупинитися на самому шаленому варіанті — так в Сполучених Штатах з’явився тематичний і самий смертоносний парк розваг.

Кожна карусель повинна викликати захват відвідувачів — під таким девізом цей безвідповідальний і безтурботний людина починає погоню за легкими грошима. Фільм Точка відриву (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тім Кіркбі
У ролях: Джонні Ноксвіл, Бригіта Ланді-Пейн, Сьюзен Йіглі, Елінор Вортінгтон-Кокс, Джонні Пембертон, Ден Баккедаль, Кріс Понтіус, Дена Шик, Джошуа Гувер, Ейдан Уайток

загрузка...