загрузка...


У Бреда є одна нав’язлива ідея, яка не дає йому нормально спати ночами. Чоловік щиро бажає, щоб підростаючий син Трой удостоївся кращої долі, ніж його батько, який вважає себе повним невдахою. За задумом, після закінчення школи підліток зобов’язаний вступити до престижного коледжу, отримати перспективну спеціальність і досягнути справжнього успіху в житті. Роздумуючи про це, хлопець з величезним сумом постійно згадує власну молодість.

Практично всі його одногрупники можуть похвалитися небувалими досягненнями не тільки в плані кар’єрного росту, але в особистому житті. Наприклад, Крейгу Фішеру пощастило перетворитися на відомого письменника, Біллі Уорсітеру вдалося стати успішним підприємцем, а Нік Паскал і зовсім зірка Голлівуду. А сам же Бред веде досить нудне існування, день у день працюючи в маленьку фірму, де сколотити більш-менш пристойний стан навіть за двадцять років роботи в принципі неможливо. Фільм Статус Бреда (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ось і зважився одного разу тато зробити разом з сином невелику подорож по університетам країни, щоб хлопчина заздалегідь визначився зі своїм майбутнім. Ця поїздка змусить їх серйозно переглянути свій світогляд.

Режисер: Майк Вайт
В ролях: Дженна Фішер, Хав’єр Гробет, Бен Стіллер, Luisa Lee, Майк Уайт, Остін Абрамс, Люк Вілсон, Shazi Raja, Джемейн Клемент, Майкл Шин

загрузка...