загрузка...


Так вже відбулося в житті у Пола, що він працює охоронцем. Його професія не дуже небезпечна, але він вважає, що виконує досить складну і відповідальну місію. А от оточуючі абсолютно його не сприймають всерйоз, і навіть весь час намагаються пожартувати над добродушним товстуном, до того ж він сам ще потрапляє в різні безглузді безглузді ситуації. Заходьте подивитися «Шопо-коп у Веґасі 2» онлайн, коли безкоштовно буде необхідна комедія 2015 року.

І ось одного разу Пол разом зі своєю улюбленою дочкою Маей відправляється на тематичну виставку, присвячену його професії в далекий Лас-Вегас. Після подій, які відбудуться тут, вся його наступне життя і ставлення оточуючих до невдалому охоронцеві кардинально зміняться. Випадково опинившись свідком злочину Пол не може залишитися байдужим осторонь і вирішує самостійно викрити бандитів.

Наш герой налаштований цілком серйозно і пригоди товстуна починаються. Йому доведеться досить нелегко одному боротися зі зграєю злочинців — доведеться підключити всю свою самовладання і мужність, прийняти правильні рішення, щоб знешкодити бандитів. Фільм Шопо-коп у Веґасі 2 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Енді Фікмен
Актори: Кевін Джеймс, Рейні Родрігес, Едуардо Верастегі, Даніелла Алонсо, Ніл МакДонаф, Девід Генрі, Д.Б. Вудсайд, Ніколас Туртурро, Лоні Лав, Гарі Валентайн

загрузка...