загрузка...


Мрія — це найчастіше єдине, що є у людини. Він нею живе, оберігає її, він прагне до того, щоб втілити в реальне життя своє бажання. Найбільші мрійники народжуються в катівнях школи, в той час коли дитинство закінчується, і твоє життя виявляється в твоєму особистому розпорядженні. Денні Барнс вчиться в старших класах своєї районної школи, вона щодня наполегливо вивчає підручники, виконує домашні завдання і бере участь в навчальному процесі.

А все тому, що її мрія — це навчання в кращій ветеринарній школі і бажання стати професіоналом у ветеринарному справі. Її прагнення і завзятість на шляху до мети давали їй величезні шанси для досягнення своїх бажань. Але життя часто відчуває нас на міцність. Денні заводить раптову дружбу з найпопулярнішою дівчиною школи Алекс. Нова подруга і життя, яка слідує за дружбою з нею — прекрасно розважає дівчину. Нічні вечірки в колі запеклих, стильних і популярних хлопців, нові знання в модних брендах одягу, бесіди на інтимні теми про взаємини з хлопцями, все це і багато іншого привнесла Алекс в життя Денні.

Все це здорово, але нові захоплення старшокласниці Барнс значно віддаляють її від здійснення заповітної мрії, стати професійним ветеринаром. Фільм #РЕАЛЬНАШКОЛА (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фернандо Лебріху
В ролях: Неста Купер, Кіт Пауерс, Алісія Санс, Джейк Бореллі, Енн Вінтерс, Патрік Девіс, Майкл Провост, Ryan Malaty, Кейт Уолш, Джон Майкл Хіггінс

загрузка...