загрузка...


Головні герої Радіоняня — середньостатистична сім’я. Між подружжям рідко відбуваються непорозуміння, але останнім часом все різко змінилося. Настали несподівані зміни після появи на світ малюка. Тепер молодий матері необхідно цілодобово перебувати близько немовляти і спостерігати за його кожним кроком. Жінка побоюється, щоб не пропустити щось нове в рухах дитини і уважно придивляється до кожного кроку.

Чоловікові не подобається, що тепер йому приділяється менша кількість часу, але нічого вдіяти з цим не виходить. Випадково за підказкою друзів герой вирішує, що необхідно купити радіоняню. Купівля допоможе улюблена завжди чути дитину і не відволікатися від дитини по різноманітним дрібницям. Якщо дивитися фільм «Радіоняня», то можна дізнатися, що після придбання корисної штучки подружня пара вирішує запросити на вечерю кращих друзів. На початку вечора все проходить чудово: друзі насолоджуються спілкуванням і діляться спогадами з минулого.

Але в якийсь момент ситуація кардинальним чином змінюється, коли одні з гостей відходять в сусідню кімнату і не звертаючи уваги на включену радіорацію, запрошені люди видає все найпотаємніші секрети. Фільм Радіоняня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Casas Olivier
В ролях: Меди Садун, Енн Марівін, Паскаль Демолон, Ланнік Готра, Мішель Йонас, Марі-Крістін Адам, Барбара Шульц, Lohen Van Houtte

загрузка...