загрузка...

puertorikancy-v-parizhe-2015
Едді і Луїс — нерозлучні друзі, які не тільки разом працювали в поліції, але і часто зустрічалися у позаробочий час. Так уже сталося, що Едді одружився з сестрою Луїса, а потім у нього з’явилося двоє діточок. Ось тільки відносини між цими напарниками були нерівними, адже як би часто Едді не звертався до свого товариша, щоб він обрав за його дітьми, Луїс постійно відмовлявся, знаходячи для цього безліч причин.

Навіть коли недавно Едді захотів побути зі своєю дружиною, щоб відсвяткувати річницю їхнього весілля, Луїс сказав, що у нього є важливіші справи, збираючись незабутньо провести час зі своєю подружкою. Все ж Едді не ображався на свого друга, адже був дуже добродушною людиною. Навіть коли йому доводилося бігати за злочинцями, а Луїс в цей час відпочивав, він не сердився, а розумів, що його товаришеві з такою вагою ні за ким не наздогнати. Нещодавно їм довелося ловити злочинців, які видавали підробки за оригінальні сумки відомих виробників. Луїс зробив все, що міг, щоб цей бандит втік від нього, а потім прийшла черга Едді показувати, як він швидко вміє бігати. У підсумку вся слава дісталася Луїсу, який не скористався нагодою нагадати своєму другові, що він — мозок, а Едді залишається працювати ногами. З тих пір пройшло трохи часу, до героям в ділянку завітають французи, які спершу подякують героїв за те, що вони схопили так багато зловмисників, які підробляли їх сумочки, а після запропонують їм роботу.

Луїсу і Едді треба буде поїхати в Париж, щоб постаратися знайти нову сумку, яка ще не з’явилася на ринку, таких екземплярів в світі поки всього два. Так ось одну таку річ хтось викрав, а тепер погрожує показати її світу до офіційної презентації. Герої б не стали погоджуватися, якби їм не пообіцяли добре заплатити. Фільм Пуерторіканці в Парижі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йен Едельман
Актори: Розаріо Доусон, Луїс Гусман, Розі Перес, Міріам Шор, Раві Патель, Еліс Тальоні, Поліна Сінгер, Едгар Гарсіа, Джессіка Бун, Даніель Лунд

загрузка...