загрузка...


Перша частина романтичної комедії Анни Мелікян сподобалася багатьом людям. Саме тому режисер вирішив піти трохи далі. Як і раніше тут буде показано відразу кілька новел. Природно, всі вони так чи інакше будуть про найголовніше і сильне почуття на світі — любов. Так, красива заможна дама привела додому коханця. У найцікавіший момент повернувся чоловік додому. Яке ж було здивування молодого ловеласа, коли стало зрозуміло, що чоловік всіляко підтримує амурні пригоди дружини. Паралельно показують подружню пару, яка вирішила спробувати вільні стосунки.

Але, герої ж прекрасно розуміють, що це лише спосіб відродити колишню пристрасть, не більше того. З минулій частині буде показана лише єдина дівчина. Вона як і раніше намагається знайти другу половинку. Тільки ось, поки пошуки не принесли позитивних результатів. Найчастіше їй попадаються стурбовані любителі екзотики або чоловіки, яким не потрібні серйозні стосунки. Але ж їй потрібна родина, діти, домашній затишок.

Одну з ключових ролей у фільмі виконав відомий голлівудський актор Джон Малкович. Безсумнівно, продовження історії буде ще краще, цікавіше, цікавіше. Фільм Про любов. Тільки для дорослих (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нігини Сайфуллаєвої, Павло Румінов, Наталя Меркулова,
Актори: Джон Малкович Анна Михалкова Гоша Куценко Юрій Колокольников Федір Бондарчук Вікторія Ісакова Данило Козловський Інгеборга Дапкунайте Равшана Куркова Олександр Паль

загрузка...