загрузка...


Незважаючи на те, що Хані вже давненько зустрічалася з Пітером, вона не була переконана, що хотіла б почати більш серйозні відносини з цим чоловіком. Він був занадто самовпевненим і вважав, що завжди і у всьому правий, йому абсолютно не було діла до того, що думали інші люди. Він міг собі це дозволити, оскільки був відомим актором, який грав в основному в бойовиках, але Хані такий стан речей не влаштовувало, їй хотілося б бути з людиною, який був би від неї без розуму, а не тільки зрідка займався з нею сексом.

Вона сама себе вважала непоганий письменницею, а коли Хані написала сценарій, Пітер розкритикував його, не прочитавши ні сторінки. Він намагався переконати свою коханку в тому, що треба додати в її історію більше насильства і оголення, але Хані не мала бажання робити цього. Нещодавно героїня знайшла вдома запрошення на тренінг, який повинен був підвищити її самооцінку і зробити її більш упевненою. Прихопивши своїх двох подруг, Хані вирушила за вказаною адресою, а коли до неї дійшло, що тут вчать в першу чергу любити своє тіло, йти вже було пізно. Вона сама не розуміла, сподобалося їй на цьому уроці чи ні, але скоро Хані забула про заняття, так як її подружка Кенді запросила її взяти участь в магічному ритуалі. Не дуже вірячи в те, що з цього щось вийде, Хані побажала зустріти ідеально підходить для неї чоловіка, який, звичайно ж, повинен бути чудовий в ліжку. Фільм Полумагія 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Не минуло й кількох годин після магічного обряду, як героїня познайомилася з чоловіком, який не зводив від неї погляду і був готовий на все, щоб провести з нею більше часу. Того разу Хані втекла від нього, але незабаром знову зустрілася з ним.

Режисер: Хізер Грем
У ролях: Стефані Беатріз, Хізер Грем, Анджела Кінсі, Томас Леннон, Моллі Шеннон, Джейсон Льюїс, Люк Арнольд, Одеса Рей, Кріс Д’Елія, Джессі Хейман

загрузка...