загрузка...


Канадська мелодрама «Поки ти ходив на побачення» 2017 режисера Девіда Уіннінг, головні ролі в якій виконали Вільям Болдуін, Стефані фон Пфеттен, Джулія Бенсон, Роберт Молоні, Мішель Морган і ін. Присвячена темі взаємин між колишнім подружжям . Якщо в родині були діти, то, колись люблять один одного чоловік і дружина, природно, в якійсь мірі навіть проти свого бажання, будуть спілкуватися. А, як бути, якщо нащадків не було? У центрі уваги глядачів виявляться Нік і Джулія. Кілька років тому вони були цілком щасливою парою; рівно до тих пір, поки Джулс не отримала підвищення.

Тепер жінці потрібно було або залишити свої мрії про кар’єру і стати домогосподаркою, або спробувати жити на два міста. Героїня вибрала другий варіант і це призвело до краху її шлюбу. Тепер про Ніку їй нагадують деякі предмети домашньої обстановки, та фотографії, заховані в коробці десь в глибині горища. Але з розлученням життя не закінчується! Колишнє подружжя вирішили випробувати нові технології, не змовляючись обидва зареєструвалися на одному і тому ж сайті знайомств і почали спілкуватися в чаті. Через кілька місяців віртуальної переписки потенційні партнери не стали обмінюватися особистими фото, а замість цього вирушили на побачення в ресторан наосліп. Якого ж було їх здивування, коли ідеальний чоловік / жінка виявився колишнім чоловіком / дружиною.

Однак вони все-таки залишилися на вечерю і розговорилися. Нік запропонував Джулс познайомити її зі своїм кращим другом, який, на його думку, їй ідеально підійде, а вона, в свою чергу, пообіцяла знайти йому дівчину. Але колишню любов не так-то просто назавжди викреслити з серця. Фільм Поки ти ходив на побачення 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Уіннінг
В ролях: Вільям Болдуін, Стефані фон Пфеттен, Джулія Андерсон, Роберт Молоні, Мішель Морган, Люк Росслер, Гарі Пітерман, Локлін Манро, Алійа о’брайен, Метті Финочио

загрузка...