загрузка...


Сімейна комедія «Подарунок на Різдво 2» розповість кумедну історію, яка трапилася напередодні чарівного свята. Дану картину рекомендується дивитися онлайн в оточенні найближчих людей, адже вона дозволить згуртуватися і відчути тепло рідних. Восьмирічна дівчинка Ноель переживає не найпростіший життєвий період. Батьки дівчинки офіційно розлучилися, і тепер вона змушена розриватися між коханими людьми. Батько часто відвідує доньку, навідуючись в нову сім’ю колишньої дружини.

Незважаючи на солідний вік, Ларрі характеризується досить безтурботним поведінкою, через що нерідко вплутується в неприємності — саме його інфантилізм і став головною причиною розлучення. Чоловік оточує доньку безмежної турботою: завдяки зайвому ребячество їм дуже легко знаходити спільну мову. Маленька героїня прекрасно почуває себе в новому, шикарному будинку. У той же час Ноель щиро хочеться підтримати батька, тому дівчинка нерідко залишається в його скромному житлі. Наближається свято Різдва, і батькам доводиться вирішувати, з ким же з них святкуватиме дочка.

Згідно з чинною домовленістю, настає черга батька, проте вітчим Ноель висловлює наполегливе бажання залишити пасербицю у себе. Чим закінчиться ця загострена конкуренція? Фільм Подарунок на Різдво 2 (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алекс Замм
Актори: Ларрі-кабельник, Брайан Степанек, Сантіно Марелла, Кеннеді Клементс, Кірстен Робек, Рейчел Хейуорд, Метті Фіночіо, Ерік Брекер, Бренда Крічлоу, Рено Кольє

загрузка...