загрузка...


У комедії «Новорічний тато» 2015 глядачі познайомляться з неодруженим тридцятирічним фотографом Дмитром. Його друзі давно одружені і трохи заздрять свободу і вседозволеності, з якої йде по життю Митя, а він зовсім не проти над ними побавитися зайвий раз. Але на цей раз приятелі вирішили трохи провчити Митю за його кепкування. В цей же час хлопчик Діма хоче подарувати своїй мамі на свято, що наближається її улюблені парфуми, але у нього немає стільки грошей, щоб порадувати її довгоочікуваним подарунком.

Однак, хлопчику підвернувся відповідний випадок і його попросили зіграти роль в підготовлюваний грандіозному розіграші придуманим дорослими. Діма виявився хорошим артистом і йому навіть сподобалося виконувати роль, а заодно і грошей заробити на новорічний подарунок для дорогої мами. Він з головою поринув у затіяну дорослими інтригу.

Але обман є обман і хлопчик може бути серйозно покараний, якщо буде виявлено його вдавання. Побажаємо ж Димке успішно вибратися з ситуації, що склалася, а висновки про шкоду брехні він зробить сам. Фільм Новорічний тато (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Красавін
У ролях: Євген Славський, Максим Саприкін, Яна Крайнова, Валентина Тализіна, Данила Якушев, Олександра Скачкова, Сергій Алімпієв, Віра Мочалова, Вікторія Полторак, Анатолій Гоолуб, Поліна Красавіна

загрузка...