загрузка...


Група з кількох обдарованих, веселих і вельми ерудованих хлопців обожнює розплутувати всякі вбивства. У них навіть є своя цікава традиція — збираючись у одного з учасників компанії будинки, разом розслідувати вигадане злочин. Але в один не такий вже прекрасний вечір, а точніше вночі ця традиція набуває цілком реальне втілення, тому що хлопці стають свідками справжнього вбивства. Замість того щоб скоріше звернутися до влади або поліції, вони вирішили знайти вбивцю своїх «детективним» кругом, вважаючи, що володіють прийнятними навичками, знаннями і практичним досвідом.

На подив ці «Нічні ігри» починаються для головних героїв цілком вдало, адже вони практично відразу знаходять ланцюг важливих доказів, явно вказують на особу кілера. Ось тільки злочинець теж дізнається про аматорському розслідуванні і вирішує перешкодити неминучого правосуддя, відкривши полювання на кожного «детектива». Відтепер розкриття справи вже не стоїть на першому місці для нещасних хлопців.

Найголовніше — це залишитися живими плюс вберегти від біди родичів, яким загрожує тепер смертельна небезпека. Радимо дивитися повний фільм в компанії, щоб переживати про долі потрапили в халепу героїв хоча б не поодинці. Фільм Нічні ігри (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Френсіс Дейлі, Джонатан М. Голдштейн
В ролях: Кайл Чандлер, Джейсон Бейтман, Джессі Племонс, Кайлі Банбері, Ламорн Морріс, Рейчел МакАдамс, Камілла Чен, Шерон Хорган, Джошуа Мікель, Біллі Магнуссен

загрузка...