загрузка...


Не твоє тіло онлайн — це комедійна історія про перевтілення, яке сталося випадково, але стало найцікавішим досвідом в житті для головних героїв. У центрі сюжету перебуває подружня пара, що складається з доктора Андреа і його дружини Софії. Разом вони вже багато років, але останнім часом відносини стали погіршуватися. Ситуація дійшла до того, що вони мало не зважилися на розлучення. Між ними зникло розуміння, вони перестали чути один одного. А адже це так важливо — бути на одній хвилі і знати, що думає і відчуває партнер. Софію дратує, що Андреа ніяк не може визначитися, чим він хоче займатися по життю — лікувати людей або ставити незвичайні експерименти.

Чоловіка в дружині теж багато дратує. Одного разу він вирішив спробувати в дії одне свій винахід, який має допомогти їм прочитати думки один одного. Героїня насилу вірила, що таке взагалі можливо, але все ж вирішила спробувати. Результат експерименту виявився дуже несподіваним. Вранці герої прокинулися і зрозуміли, що вони… помінялися тілами. Тепер Андреа був в жіночому тілі, а Софія — в чоловічому. Першою реакцією подружжя була паніка, але довелося миритися з новою реальністю. Коли у тебе не твоє тіло, то відчуваєш себе не дуже комфортно, особливо, якщо воно протилежної статі. І все ж доведеться героям звикати до себе новим, а заодно і дізнаватися партнера, перебуваючи в його «шкурі». Оскільки Софія працює телеведучою, то Андреа повинен виконувати всі її обов’язки, поки він в її тілі, а вона, відповідно, повинна робити те ж саме і для нього. Фільм Не твоє тіло 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожному з них доведеться освоїти невідомі професії і на якийсь час перетворитися на іншу людину. Але ж це не так просто, хоча раніше їм здавалося, що в цьому немає нічого складного. Цей досвід їм точно запам’ятається на все життя, але чи зможуть вони повернути все назад?

Режисер: Симоне Годано
В ролях: Paola Calliari, Марта Гастіні, Андреа Бруски, Валеріо Епрі, Флавіо Резерв, Касія Смутняк, Франческа Агостини, Пьерфранческо Фавіно, Sebastian Dimulescu, Гаетано Бруно

загрузка...