загрузка...


Містер Штайн — 75-річний вдівець, який сидить на самоті в своїй квартирі. Чоловік залишився один після смерті дружини, так що діти і внуки переживають за містера Штайна, щоб він не впав у відчай або депресію. Було вирішено подарувати літньому чоловікові комп’ютер, щоб він міг вільно заходити в інтернет і таким чином цікаво проводити час. Онук навіть показав містерові Штайн як можна спілкуватися в різних чатах і заводити інтернет знайомства.

Головний герой довго не думав: він створює свій профіль, ось тільки вказує він там аж ніяк не достовірні факти. В результаті неспішна і серйозна манера спілкування містера Штайна захоплює молоду і красиву жінку, яка не знайшла молодих людей такий вдумливості. Між ними зав’язується листування, але ясна річ, що дівчина хоче зустрітися особисто. Містер Штайн прекрасно розуміє, що про особисту зустріч годі й думати. Потрібно придумати якийсь вихід з положення. Глядачі побачать, як утворився незвичайний любовний трикутник.

Фінал історії не може передбачити ніхто, так що не пропустіть виходу цієї захоплюючої французької комедії, яка буде наповнена атмосферою романтики і справжніх і щирих почуттів. Фільм Містер Штейн іде в онлайн (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стефан Робелі
В ролях: Стефані де Креенкур, Анна Бедерке, Маша Меріль, Фанні Валетт, Гюстав Керверн, Яніс Леспере, Філіп Шейн, Стефан Біссо, П’єр Рішар, П’єр Ківітт

загрузка...