загрузка...


Марі-Франсін домоглася відмінних успіхів у всьому. Молода леді — уточнена інтелігентка, присвятила себе науковій діяльності. Дослідження і відкриття позначилися на зовнішності і характері, а втрата привабливості стала закономірним підсумком. Її чоловік — прекрасний, добрий, сором’язливий людина подарувала героїні двох чудових доньок. Коли діти підросли, життя знайшла розмірений крок, без зайвих сюрпризів і пересуд. Одного разу чоловік заїжджає на роботу до благовірної, щоб підкинути додому.

Колеги святкують захист наукового ступеня, але їм потрібно усамітнитися, поговорити. Невимушене спілкування змінюється шокуючою новиною — старий ловелас завів даму серця. Цього ніяк не можна очікувати від джентльмена за тридцять. Виниклі емоції не піддаються опису, немов друга молодість дала шанс змінити минуле разом. У цьому любовному трикутнику один повинен назавжди змиритися з роллю невдахи, піти в тінь — або боротися за любов. Пасія Еммануеля перебирається в спільний дім, її не зупиняють докори сумління і душевні страждання колишньої дружини, яка віддала кращі роки створення сім’ї. Фільм Марі-Франсін (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кароліна працює медсестрою, у неї є свої професійні секрети масажу, якими легко завоювати вразливих дядечок, необтяжених мораллю. Вона з тих активних красунь, які вважають, що світ крутиться навколо їх карколомної особи. У своїх планах коханка готова навіть стати прийомною матір’ю чужих дівчаток.

Режисер: Валері Лемерсье
Актори: Валері Лемерсье, Патрік ТИМС, Надеж Боссон-Діану, Філіп Лоденбаш, Ксав’єр Леметр, Дені Подалідес, Філіп Вії, Елен Венсан

загрузка...