загрузка...

machos-i-botan-2-2014
Даний фільм продовження популярної молодіжної комедії «Мачо і ботан 2». У другій частині цієї кінокартини головні герої відправляються в коледж з тим же завданням. Як і в школі, так і в коледжі після надходження хлопці потрапляю в різні тусовки, і між ними виникають розбіжності. «Мачо і ботан 2» — це розповідь про нерозривний чоловічу дружбу, якої будь-які перешкоди і непорозуміння не перешкода. Дженко і Шмідт успішно виконують роботу під прикриттям.

І тепер їх репутація відновлена. Начальству сподобалася сама ідея роботи «під прикриттям», тому вони вирішили створити окрему групу для таких завдань, в яку, природно, увійшли і головні герої. Так як зі шкільним завданням друзі впоралися відмінно, їх вирішили знову переодягнути в учнів. Тільки тепер вони йдуть до коледжу. Завдання у них те ж саме, обчислити і схопити наркодилера, який штовхає ту ж «дурь», що була в школі.

І, як при минулому завданні, Шмідт і Дженко починають спілкуватися з різними компаніями. Дженко близько знайомиться з місцевим футболістом, що дає йому можливість брати участь в різних заходах, а Шмідт з легкістю прибивається до богемної тусовці. Перед друзями знову стало руба питання: а чи правда вони друзі і чи можуть вони взагалі дружити?

Режисер: Філ Лорд, Крістофер Міллер
Актори: Ембер Стівенс, Джиммі Монголо, Джона Хілл, Джилліан Белл, Айс Кьюб, Нік Офферман, Ченнінг Татум, Петер Стормаре, брати Лукас, Уайатт Расселл

загрузка...