загрузка...


Головних героїв картини можна сміливо позначити як самих неромантичних людей на західному узбережжі Америки. Зрозуміло, що особисте життя у них не особливо складається. Але ось одного разу, доля зводить їх в Лос-Анджелесі — місті любові і ангелів. Що ж може статися у них на першому побаченні? Він напоїв її, мабуть, найжахливішим кавовим напоєм, який тільки можна зустріти в місті. Вона, у відповідь, посміялася над піднесеним їй букетом і, не роздумуючи, запустила його в сміттєвий бак. Невже з такого союзу може що-небудь дійсно вийти?

Як виявилося зірки звели ту парочку далеко не випадково. Молодий чоловік був настільки зачарований цією особою, що, незважаючи на всі її капризи, був готовий боротися за розташування красуні. Ось тільки навряд чи герой міг усвідомлювати, що очікує його в майбутньому. Дама, яка викрала його серце, з’являється на наступному побаченні в одній нижній білизні. Вона вимагає від свого залицяльника, піднести їй плаття в якості подарунка. Незважаючи на всі курйози ці два побачення на, насправді, стали кращими моментами в житті героїв. Вони обидва закохалися один в одного.

Так, наплювавши на всі писані правила взаємин чоловіка і дівчини вони, тим не менш, отримують можливість знайти щось більше, ніж звичайну симпатію. Ця доріжка приводить їх до справжнього кохання. Фільм Кохання у місті ангелів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Євген Віхарєв
У ролях: Наталя Рудова, Мікаел Арамян, Андрій Свиридов, Костянтин Лавіш

загрузка...