загрузка...

istoriya-odnogo-podezda
Не варто навіть запитувати у людини, ніж для нього є його будинок. Є навіть вираз про те, що: Мій дім — моя фортеця. Справа в тому, що саме в своєму будинку, кожна людина себе почуває затишно і комфортно. Саме такі маленькі фортеці можуть стати одним єдиним, такими фортецями є багатоквартирний будинок. У картині Історії одного під’їзду, ви дізнаєтеся про один елітному багатоповерховому будинку, мешканці якого не можуть навіть уявити, яке значення і вплив на життя мають їхні будинки, а ще й під’їзди.

Це взагалі унікальне місце, яке зберігає історію кожної людини. Виявляється, що кожен під’їзд — є окремим миро, в якому кожен день відбуваються різні несхожі на інші події. Велика частина жителів впевнені в тому, що дане місце просто з’єднує їх квартири з виходом на вулицю. Але якщо уважно задуматися над важливістю даних під’їздів, то вони мають величезний вплив на життя. Деякі в цьому місці перечікують негоду, хтось перший раз цілується, а деякі влаштовують розбірки. Саме там багато сусідів дізнаються про своїх близьких нове, а деякі саме там розпускають плітки. Виявляється, що в кожному під’їзді життя може вирувати, часом навіть пристрасті в сусідній квартирі можуть здатися дитячими пустощами.

Саме це місце зберігає в собі величезну кількість історій і таємниць. Фільм обов’язково змусить задуматися про те, на скільки важливо любити свій будинок і цінувати все його куточки. Фільм Історії одного під’їзду (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дмитро Щепенко
Актори: Раїса Рязанова, Тамара Баснина, Аркадій Аверін, Микола Аверін, Христина Хрустальова, Сергій Мухін, Володимир Бадів, Олексій Шадхин

загрузка...