загрузка...


Три приятеля живуть в невеликому прикордонному містечку. З дитинства, вони беруть участь в різних авантюрах, допомагаючи перевозити і вивозити з країни нелегальний товар. За хорошу плату, герої фільму «DZIDZIO Контрабас» здійснюють злочинцям свої послуги. Набираючись досвіду, хлопці дорослішають і мріють зайнятися серйозною справою. Їм набридло отримувати гроші. Хочеться справжніх грошей, які допоможуть відійти від справ і відправитися на відпочинок.

Незабаром, у друзів виникає чудовий план. Реалізувавши його, вони досягнуть своєї мети і зможуть відкрити легальний бізнес. Однак, в житті трійці з’являється красуня, яка ставить під сумнів реалізацію бажаного. Товариші закохуються в дівчину, і кожен хоче з нею зустрічатися. Між хлопцями виникають сварки і розбіжності, які призводять до серйозного конфлікту. Операція по неймовірному збагаченню опиняється під загрозою. Фільм DZIDZIO «Контрабас» (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Вирішивши її виконати, незважаючи на суперечки, хлопці йдуть на справу з думками, як підставити одного і забрати його частину заробленого. Кожного, чекають захоплюючі пригоди, багато труднощів і справжня перевірка цінності дружби. © kinogo-z720.ru

Режисер: Олег Борщевський
В ролях: Михайло Хома, Олена Лавренюк, Назарій Гук, Орест Галицький, Сергій Павук

загрузка...