загрузка...


Фільм «Дядько Дрю» наочно доводить, що вік не є серйозною перешкодою для видатних досягнень. У молодості, Дрю вважався перспективним гравцем НБА, але зважаючи похилого віку змушений залишити спортивну кар’єру. Тепер його голову прикрашає сива шевелюра, на носі сидять респектабельні окуляри в роговій оправі. Незважаючи на пенсійні роки, чоловік намагається підтримувати себе у чудовій фізичній формі, і незабаром здоровий спосіб життя дуже знадобиться цьому доброму дядькові.

До нього за допомогою звертається племінник Дакс – нишпорка малий, який опустив заощадження у вуличних змаганнях. Єдиний шанс для невдахи поправити фінансові справи – перемогти у вуличному баскетбольному змаганні. Набираючи команду, племінник несподівано згадує про зірковому дядечка, який у минулому був професійним спортсменом. Дрю погоджується взяти участь в баскетбольному турнірі, але висуває власне умова: команду буде набирати особисто він, з перевірених часом ветеранів.

Поява на майданчику заплили жирком старичків викликає у молоді сміх, який затихає вже після першого матчу. Фільм Дядько Дрю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чарльз Стоун III
У ролях: Тіффані Хэддиш, Нік Кролл, Шакіл о’ніл, Лив Рел, Дж.Б. Смув, Еріка Еш, Кайра Ірвінг, Ештон Тайлер, Найт Робінсон, Ліза Леслі

загрузка...