загрузка...

film-devushka-bez-kompleksov-2015
З самого раннього дитинства, переживши батьківський розлучення, юна Еммі дала собі слово: ніяких серйозних відносин, ніякої любові! Вона виросла дуже красивою і цілеспрямованою дівчиною. Еммі чарівна і незалежна. У неї є все, про що можна тільки мріяти: вірні подруги, сучасна квартира, високооплачувана робота в одному з чоловічих журналів. Здавалося б, що вже ніхто і ніщо не зламають її позицію, але все змінює один єдиний випадок.

За обов’язком своєї служби їй належить написати велику статтю про спортивному лікаря на ім’я Арон. Він лікує спортсменів, паралельно оперуючи їх. Чи могла подумати Еммі, що нешкідливий вечерю в кафе кардинально змінить всю її життя. Поруч з Ароном вона відчуває себе як за кам’яною стіною. Вона по істині щаслива. Якісь неведано почуття накочуються хвилею на неї. Їй радісно, але в той же мить страшно. Страшно від того, що вона розуміє, що це взаємна любов. А разом з цим їй доведеться розлучитися з колишньою своїм життям.

Їй не відомо, що таке ставлення, і скільки разів за день потрібно йому дзвонити. Їй потрібно приміряти на себе роль люблячої дівчини. Потрібно багато про що подумати, покопатися в глибинах своєї душі. Має бути нелегкий вибір: Арон або безтурботна вільне життя. Дівчина без комплексів дивитися онлайн в HD 720.

Режисер: Джудд Апатоу
Актори: Емі Бет Шумер, Білл Гейдер, Брі Ларсон, Колін Квінн, Джон Сіна, Ванесса Баєр, Майк Бірбіґлія, Езра Міллер, Дейв Аттелл, Тільда Свінтон

загрузка...