загрузка...

etot-nelovkiy-moment-2015
«Цей незручний момент» — мелодрама французького режисера Жана-Франсуа Ріше. Дії картини відбуваються в мальовничому куточку на Лазурному березі. Двоє кращих друзів Лоран і Антуан, розміняли п’ятий десяток. Їх дружба, перевірена роками і випробуваннями. Вони обидва розведені і поглинуті по вуха в холостяцьке життя. Після невдалого шлюбу і у одного і в другого залишилися діти. Це прекрасні дівчата, які з роками тільки стають краше.

І, як годиться люблячим батькам, вони не допускають ні на крок до своїх малятам ніяких сумнівних залицяльників. Кожному з батьків хочеться, що б їх чаду дісталося тільки найкраще. Але, як то кажуть, серцю не накажеш. Ніхто і ніколи не застрахований від раптової закоханості. Саме це і трапляється з сорока двох річним французом. Немов хвилею, його накривають ці юнацькі почуття. І все б нічого, якби тільки не одне «але». Закохується він ні в кого іншого, як в дочку свого нерозлучного друга.

Він би й хотів все кинути, забути, втекти. Але це відчуття закоханості настільки сильне, що він не може більше терпіти. Дізнавшись про таку недозволеною примхи, його друг вирішив завдати удару у відповідь. Він закручує інтрижку з його юної донькою. Коротше кажучи, сивина в бороду — біс в ребро. Що з цього вийде ви зможете дізнатися, коли будете фільм Цей незручний момент 2015 дивитися онлайн в хорошому HD якості.

Режисер: Жан-Франсуа Ріше
Актори: Венсан Кассель, Франсуа Клюзе, Еліс Ісааз, Лола Ле Ланн


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...