загрузка...


Головні герої цього захоплюючого і в той же час захоплюючого фільму будуть старі знайомі, які на самому початку мріяли про втрати невинності. Минуло десять років і хлопці знову зустрілися для того, щоб весело провести свій час. Про що ж зараз вони будуть мріяти, і які пригоди придумають хлопці? Все це можна буде дізнатися в цьому чудовому фільмі «Американський пиріг 8: Знову разом». У ньому буде присутній багато веселощів і гумору, які принесуть телеглядачам величезне задоволення. Ця зустріч нагадає друзям про минулі часи, де вони порожниною насолоджувалися життям і проводили прекрасні веселі вечірки.

У цій частині хлопці теж захочуть провести незабутню зустріч, яка запам’ятається їм надовго. Цей фільм насичений веселими моментами, які доведуть кожного телеглядача до сліз. Щоб повністю насолодитися всім, що відбувається, необхідно просто спостерігати за головними героями в онлайн, і тоді гарний настрій забезпечено на весь день. В Квітні 2012 року виходить нарешті довгоочікуване продовження знаменитого фільму «Американський пиріг». Три попередні частини в прокаті виявилися дуже популярними і зуміли зібрати суму, що перевищує 750 млн. Доларів. З приголомшливого успіху почалася ця історія, яка була анонсована в 1999 році.

У першій частині герої були сповнені бажання позбутися від невинності і варто зауважити, це їм вдалося. Минуло чимало часу, але друзі і раніше пам’ятають один одного і тепер вирішили як в минулі часи зібратися разом і влаштувати неймовірну тусовку. Серйозні зміни торкнулися Джима і Мішель, у яких тепер дитина. Фільм Американський пиріг 8: Знову разом (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Харвітц, Хейден Шлоссберг
У ролях: Джейсон Біггз, Елісон Хенніген, Шонн Вільям Скотт, Кріс Клейн, Томас Іен Ніколас, Едді Кей Томас, Тара Рід, Мена Суварі, Юджин Леві, Дженніфер Кулідж

загрузка...