загрузка...


Представляємо до перегляду комедійну музичну мелодраму виробництва Тайвань «52Гц, я люблю тебе» 2017 року від режисера Ті-Шена Вея. В основі сюжету лежить незвичайне наукове відкриття про самотніх китах, вічно мандрівних в океані в пошуках свого кохання, але їм ніколи не судилося відшукати другу половинку з однієї простої причини … Виявляється, що всі звичайні кити співають красиву пісню любові, тільки так вони знаходять майбутнього партнера. Шлюбні пісні китів співаються на частоті від 15 до 20 герц, але у одинаків частота вельми незвичайна — 52 Герца.

Вчені шукають саме такого кита, щоб, нарешті, розібратися в тому, що відбувається, і, можливо, спробувати допомогти. З моменту відкриття пройшло вже 40 років, всі ці роки кит шукає свою любов, але безуспішно, а вчені, в свою чергу, шукають цього кита і до цього дня. Вмираючи від туги, блукаючи десь в нескінченних просторах океану, одинак ​​мріє про пару. Ви познайомитеся з героями кінокартини, яких по життю можна назвати «пятідесятідвухгерцовимі» китами-одинаками. Волею випадку чоловік і жінка опиняються в Тайбеї, де проходить прекрасний романтичний свято — День Святого Валентина. Фільм 52Гц, я люблю тебе 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Саме в День закоханих нерідко трапляються чудеса. Чи зміниться життя самотніх людей в цей раз? — адже тільки вони здатні зрозуміти один одного, як ніхто інший. Всім любителям романтичних і незвичайних історій дана сага про любов припаде до душі.

Режисер: Ті-Вей Шен
В ролях: Chuan-Ying Chuang, Chung-Lin Yu, Mify Chen, Сумін Рупи, Сінді Чоу, Нолэй Пихо, Юн-юн Чан, Джина Чи, Чжу-Лун Ма, Hsiao-Lan Pei

загрузка...