загрузка...


Рубен — малообщітельний, неймовірно скромний хлопець, який навчається в коледжі. Він дуже закомплексована, володіє невиразною зовнішністю і абсолютно безпорадний в суспільстві привабливих студенток. Його романтичні мрії нерозривно прив’язані до образу чарівною Нори, яка відвідує з ним одну групу. Потяг до чарівної однокурсниці з’явилося давно, сміливості не вистачає зробити найменший крок назустріч, запросити на побачення, поговорити просто про власні переваги.

Дівчина, що володіє помітною зовнішністю, стала об’єктом відкритих домагань багатьох своїх ровесників, і домогтися її особливої ​​уваги практично неможливо, якщо стояти нерішуче осторонь. Необхідно зробити серйозний, рішучий вчинок, щоб довести перевагу незаперечна над іншими претендентами, проявивши чоловічий характер. Закоханий хлопець згоден на будь-які допустимі безумства заради докази відданості. Що зробити для прояву небувалого мужності і відваги, захованих глибоко всередині слабкої натури, він не знає. Незабаром йому випаде така можливість.

Для досягнення мети доведеться відвідати неповторний Амстердам в супроводі предмета таємних симпатій і близького друга, який володіє нестерпним, некерованим характером, що доставляє безліч незручностей оточуючим. Фільм Ґанґстердам (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ромейн Леві
В ролях: Кев Адамс, Ton Schepen, Менон Азем, Комі Левін, Юбер Кунде, Мона Валравенс, Алекс Хендрікс, Ідо Моссера, Патрік ТИМС, Маню Пайє

загрузка...