загрузка...


Червоний Данило Назарович непростий чоловік за характером, який народився на території України, але мають зовсім різні погляди на все, що відбувається. Дія картини відбувається в 1947-му році на території табору ГУЛАГ. Потрапили сюди двоє українських громадян — Данило Червоний і Віктор Гуров. Перший є українським повстанцем, народженою на Західній Україні, а другий — радянським льотчиком з східній частині країни. Данило в недавньому минулому був членом УПА (повстанської армії), а для Віктора поняття патріотизму нічого не означає, оскільки воно йому не близько.

За сюжетом фільму Червоний обидва герої виявляються сусідами по табору. Біда — це те, що їх об’єднує, а в усьому іншому вони не схожі, тому і ідеали у них відрізняються. Герої могли б стати ворогами, але вони вчасно зрозуміли, що в цьому нічого хорошого для них не буде. Адже вони народилися в одній країні, тому є земляками, їм не варто воювати один з одним, а потрібно об’єднатися, щоб вижити в цьому жахливому таборі. Як тільки чоловіки це зрозуміли, вони і один до одного стали ставитися інакше, більш дружелюбно. Як виявилося, у них було кілька приводів стати товаришами, серед яких і боротьба з начальником табору Абрамовим. Герої фільму Червоний страждали від жорстокості та нелюдського поводження з боку Абрамова, який бажає зжити зі світу всіх «бандерівців». Данило Червоний стає призвідником бунту в таборі, збираючи навколо себе всіх найсміливіших каторжників. Поступово це все перетворюється в реальне повстання, результат якого нікому не відомий.

Хоч укладені і розуміють, що ця спроба може стати останньою в їх житті, адже шансів на успіх дуже мало, але і продовжувати далі мовчки страждати і терпіти знущання вони не хочуть. Яким же буде результат цієї ризикованого наміру? Фільм Червоний (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Заза Буадзе
В ролях: Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц, Володимир Шпудейко, Ігор Колтовський, Олег Стефан


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...