загрузка...

bolshaya-riba-i-begonya
Надаємо вашій увазі китайський фантастичний мультфільм «Велика риба і Бегонія». Всі події відбуваються в казковому світі, який існує в реальності. Люди ж про нього нічого не знають, і навіть не здогадуються, що таке може бути. Жителі його можуть контролювати зміну пір року, час, припливи і відливи в морях і океанах. Головна героїня Чунь, одна з них. Їй сьогодні виповнилося шістнадцять років, і це дає можливість героїні стати дельфіном.

Вона вже представляє, що вона побачить, і як все буде відбуватися. Але трапляється так, що Чинь перевтілюється в дельфіна і потрапляє у відкрите море під час страшного шторму. Від загибелі її рятує добрий хлопчик, жертвуючи при цьому собою. Головна героїня дуже вражена вчинком людини, і відчуває за собою провину. Вона вирішує повернути йому життя, але для цього треба вберегти маленьку рибку, в яку трансформувалася душа померлого. Але проблема в тому, що шторм відносить все далі і далі її, і дельфіна доводиться плисти за нею. Чинь відкриває перед собою прекрасний підводний світ, і в шляху зустрічає багато цікавих особистостей, один з яких навіть стане її кращим другом.

Яка подальша доля хлопчика? Чи поверне Чинь йому життя? Що для себе цінного винесе з подорожі мешканка казкового світу? Мультфільм Велика риба і Бегонія 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лян Сюань, Чжан Чунь
Актори: Цзинь Шицзя, Цзи Гуаньлинь, Цзян Гуантао, Пань Шулань, Су Шанцин, Ван Дешунь, Сюй Вейчжоу

загрузка...