загрузка...

dobro_pozhalovat_v_shkolu_monstrov
Анімаційний яскравий мультфільм для підлітків «Школа монстрів: Ласкаво просимо у школу монстрів» розповість вам про життя різних чудовиськ, які насправді дуже добрі. Після того, як монстрів різного роду вигнали з людства, вони почали самотньо жити і ховатися при цьому від оточуючих. Головну героїню звати Дракулаури, вона вампирша і живе зі своїм батьком в стародавньому темному замку. Розвага, потрібно сказати, у дівчинки цікаве, вона відеоблогер — знімає і виставляє в інтернет свої відеоролики на різні теми, також вчиться перевтілюватися в кажана.

Головна героїня дуже мріє мати багато друзів, але поки що це не можливо. Папа ж завжди строго наговорює, щоб вона не підходила до людей, так як вони жорстокі, і навколишній світ теж дуже суворий. Одного разу, на черговій нічній прогулянці небом, кажана зауважує дивна дівчинка, у якої різнокольорові очі. Незнайомка починає стежити за головною героїнею і її батьком, і приходить за ними в замок. Як виявилося, це Френкі і вона Зеленокожій, а її тато теж цього роду, і його звуть Франкенштейн.

Через деякий час дівчинки стали кращими подругами, а замок Дракули перетворився ніщо є в справжнісіньку школу монстрів. Дивіться онлайн на нашому сайті мультфільм «Школа монстрів: Ласкаво просимо у школу монстрів» і ви станете свідком найяскравіших моментів і веселих пригод життя монстрів.

Режисер: Стефен Доннеллі, Оллі Рейд, Джан Фалкенштейн
Актори: Хіппо Кабал, Кем Кларк, Сара Крейвенс, Дебі Дерріберрі, Бен Діскін, Тревіс Дрезден, Джан Фалкенштейн, Ларісса Галлахер, Жонкуіл Гооде, Джулі Маддалена

загрузка...